Ankstesnė pamoka Tęsti toliau  

  1. 6. Praktikos egzaminas (+VIDEO)

Kaip vyksta vairavimo praktikos egzaminas?

Prieš pradėdami egzaminą, galite susipažinti su automobiliu kuriuo būsite egzaminuojamas, susireguliuoti sėdynę, vairą, saugos diržą bei veidrodėlius, susipažinti su valdymo prietaisais. Prieš egzaminą egzaminuotojas užduoda 3 klausimus, susijusius su automobilio sandara. Neatsakytas klausimas yra vertinamas kaip viena nekritinė klaida (egzamino metu padarius 9 nekritines klaidas - jis laikomas neišlakytu). Vairavimo egzaminas ir specialieji vairavimo manevrai (automobilio pastatymas į stovėjimo vietą, ribotas apsisukimas ir kt.) vyksta realiame eisme gatvėje.

Praktikos egzaminą gali stebėti vairavimo instruktorius su kuriuo išlaikėte mokyklinį praktikos egzaminą. Kitiems asmenims egzamino metu automobilyje sėdėti - draudžiama. Praktikos egzamino metu yra daromas vaizdo ir garso įrašas.

Registracija

Registruotis į vairavimo egzaminą galima internetu arba telefonu 8 700 55 151.

Kas bus, jei neatvyksite į egzaminą?

Jei užsiregistravę į egzaminą, į jį neatvyksite, kitą kartą į jį galėsite nemokamai užsiregistruoti tik po mėnesio. Anksčiau egzaminui registruotis galėsite tik sumokėję baudą.

Kokius dokumentus reikia turėti atvykus į teorijos egzaminą „Regitroje“?

1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
2. galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, kad sveikatos būklė ir psichofiziologiniai gebėjimai yra tinkami vairuoti atitinkamos (-ų) kategorijos (-ų) TP;
3. sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, kad yra baigtas mokymas pagal privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą;
4. galiojantį vairuotojo pažymėjimą, jei jis anksčiau buvo išduotas.Registracija į egzaminą „Regitroje“ internetu: Regitra.lt


Turite klausimų? Prisijunkite ir rašykite komentaruose:

Komentarai
1 comments