Vitalii
2023-05-17

Super!

Jolanta
2023-01-25

Viskas labai gerai paaiškinsta ir išdėstyta, nieko neturiu negatyvaus pasakyti, paprasta suprast.
Su pagarba Jolanta

Smiltė
2022-12-27

Iš tiesų, tai kaip ir viskas patinka (dar vis mokausi). Viskas aiškiai surašyta, iliustracijos ir vaizdo įrašai padeda geriau suprasti visą informaciją. Galbūt būtų šiek tiek geriau, jeigu kontroliniai testai po kiekvieno skyrelio būtų kelių variantų, nes testuose ne visos įgytos žinios patikrinamos, tačiau tai nėra kažkas labai man nepatinkančio.
Šiaip, su šiais KET kursais labai patogu mokytis. Ačiū!

Domantas
2022-11-10

Viskas kaip ir patiko. Informacija išsami,jos yra daug,yra iš ko pasimokyti bei pagilinti žinias kai kuriose vietose, kuriose galvojau, kad viską žinau. Ką patobulinti – šiuo metu negaliu nieko pasakyti. Man,asmeniškai,visa pateikta informacija buvo susisteminta, išsami ir tikrai svarbi.

M. Tamošiūnas
2022-09-02

Man asmeniškai viskas labai patiko, informacija išdėstyta nenuobodžiai, viskas paaiškinta. Naudoju šią programą ir yra daug video, kur paaiškina viską.

Kęstutis K.
2022-08-07

Norėjau tik pasiūlyti įdėti daugiau klausimų į kontrolinius testus temų pabaigoje pagal galimybes. Žinoma ne visos temos to reikalauja. Daugiau viskas patinka ir labai naudinga. Ačiū už pamokas!

Rita
2022-06-08

Patiko. Yra nuotraukos, situacijos pavaizduotos. Mano atmintis vizualinė, tai man lengviau įsiminti kai matau prieš save paveiksliuką, nuotrauką. Tai laikau dideliu prioritetu, KET kursai psl., kad būtų kuo daugiau vaizdinės medžiagos. Ačiū Jums už šį puslapį, už sukeltą medžiagą, aišku daug pamokų ir užrakintų yra.