Parašykite atsiliepimą


Mums LABAI PATIKO Jūsų pamokos. Vakar pradėjome ir šiandien tęsime. Mokosi sūnus, ilgokai ieškojome tinkamiausio mokymosi kurso, nes jam niekaip nepasisekdavo išlaikyti teorijos egzamino, nors, akivaizdu, puikiai gaudosi.

Jis baigė vairavimo mokyklos kursus prieš keletą metų, bet tada nepasisekė išlaikyti teorijos egzamino ir taip ir liko. Dabar, po keleto metų, tvirtai ėmėsi ruoštis, mokėsi pagal vienus KET bilietus, bet vistiek neišlaikė egzamino net kelis kartus. Ėmėme ieškoti kokio nors konsultanto, kad patartų, ko trūksta - nes mūsų įsigytus KET bilietus jis beveik mintinai išmoko, bet per Regitros egzaminą būdavo nematytų klausimų arba keistų logikos požiūriu klausimų, į kuriuos būdavo skirtingi atsakymai.

Jūratė D.

2020-10-20

Man asmeniškai viskas labai patiko, informacija išdėstyta nenuobodžiai, viskas paaiškinta. Naudoju šią programą ir yra daug video, kur paaiškina viską.

M. Tamošiūnas

2020-03-27


Norėjau tik pasiūlyti įdėti daugiau klausimų į kontrolinius testus temų pabaigoje pagal galimybes. Žinoma ne visos temos to reikalauja. Daugiau viskas patinka ir labai naudinga. Ačiū už pamokas!
Karolina

2020-03-25


Aš turiu teises nuo1996 m., tačiau neseniai buvau nubausta už ištisinės linijos kirtimą ir dalyvaujant papildomuose kursuose supratau, kad reikia rimtai pasikartoti KET taisykles, kad tikrai būčiau eisme saugi ir užtikrinta. Artimiausiu laiku imsiu papildomas važiavimo pamokas Kauno mieste. Labai džiaugiuosi, kad galėjau mokytis Jūsų kursuose, jie man tiko, daug davė naudos.
Pagarbiai Vilma

2019-10-14


Viskas gerai viskas puiku, man patinka, patogu, viskas aiškiai aprašyta paaiškinta.

Andrius

2019-10-02


Patiko. Yra nuotraukos, situacijos pavaizduotos. Mano atmintis vizualinė, tai man lengviau įsiminti kai matau prieš save paveiksliuką, nuotrauką. Tai laikau dideliu prioritetu, KET kursai psl., kad būtų kuo daugiau vaizdinės medžiagos. Ačiū Jums už šį puslapį, už sukeltą medžiagą, aišku daug pamokų ir užrakintų yra.

Rita

2019-08-19


Vairavimo teorijos pamokos man išties labai patinka, viskas surašyta struktūrizuotai, yra ir vaizdinės, ir video medžiagos. Tik vienas minusas - yra labai daug gramatikos ir skyrybos klaidų 😊

Asta

2019-07-01


Viskas kaip ir patiko. Informacija išsami,jos yra daug,yra iš ko pasimokyti bei pagilinti žinias kai kuriose vietose, kuriose galvojau, kad viską žinau. Ką patobulinti - šiuo metu negaliu nieko pasakyti. Man,asmeniškai,visa pateikta informacija buvo susisteminta, išsami ir tikrai svarbi.

Domantas

2019-06-03


Vienareikšmiškai rekomenduočiau kitiems, puiki programa, lengva naudotis, mokintis ir įsiminti informaciją.

Kristina

2019-04-15


Puikūs paaiškinimai ačiū labai. Kaip tik dabar pradėjau mokytis KET ir labai esu laimingas atradęs Jūsų tinklapį.
Spaudžiu dešine už tokį puikų informatyvumą.

Šarūnas U.


KETKURSAI tikrai yra labai gera programa tiems, kurie nori mokintis savarankiškai ir tobulinti teorijos žinias, rekomendavau šią programą 20 savo draugų ir jie tikrai patenkinti šita programa.

Ramūnas S.


KET kursas man buno naudingas, nes visa informacija yra išdėstyta trumpai ir gerai suvokiamai. Todėl rekomenduočiau šį kursą ir kitiems.

Martynas V.


Pirmasyk teko tokius kursus pakartoti per 38 metus labai patiko tik per brangu labai jai sumažinti nors ant pusės tai butu SUPER. Tada butu daugiau kursantų kursams pakartoti. Ačiū už kursus suteiktus.

Ignas J.


Rekomenduociau ir jau rekomendavau :). Suprantamai ir aiškiai pateiktos KET taisyklės. Testai tokie pat kaip Regitroje. Smagu, kad yra atsakymų paaiskinimai . Esu dėkinga Jums labai, išlaikyta :) Ačiū

Zera T.


Iš tikrųjų kursas B kategorijos teorijos egzaminui pasiruošti Regitroje buvo labai naudingas, išlaikyti pavyko iš pirmo karto. Mokydamasi ir spręsdama testus per jūsų programą suradau praktiškai visus klausimus, kurie buvo egzamine.
Lina P.

Egzaminas islaikytas C, CE kategorija. Labai ačiū, mokyklos teorija visiskai neatitiko, šitas kursas bent jau kažkiek panašus į Regitros.
Darius

Viskas puiku :) Su šio puslapio pagalba išlaikiau B kategorijos teoriją.
Dainius T.

Klausimas ar rekomenduočiau? Atsakymas būtų tikrai TAIP.

Skirgaudas K.

Man asmeniškai labai naudingos buvo šios pamokos, aišku kaip pirmokui :-).
Stasytė Baranauskienė

Išlaikiau teorijos egzaminą 87 proc.
Edita K.

Kursas man patiko. Labai išsamūs klaidų paaiškinimai, ryškios iliustracijos. Kursu naudosiuos ir toliau.
Živilė O.

Ačiū, Jūsų dėka teorijos egzaminas išlaikytas !
Raimonda K.
...