Jeigu turite klausimų, parašykite mums čia


Ar kurso kaina yra nurodyta už vieną parą?

Nurodyta prisijungimo prie kurso kaina yra vienkartinė - įsigijus vieną kartą galite mokytis neribotą laiką (vėliau gali kainodara gali keistis).


Bandau sumokėti už kursus banko kortele, bet rašo "Kortelė atmesta". Kaip tai sutvarkyti?

Įsitikinkite, kad esate įjungę elektroninio atsiskaitymo funkciją per savo el.bankininkystę. Dėl smulkesnės informacijos paskambinkite savo bankui.


Kokiais būdais galima sumokėti už kursus?

Atsiskaityti galima šiais būdais:

- Kortele (debetine arba kreditine)

- Paypal

- bankiniu pavedimu ( UAB DrivingEd, a/s LT247300010127875306 )

Jei atsiskaitinėsite kortele, įsitikinkite, kad esate įjungę elektroninio atsiskaitymo funkciją per savo el.bankininkystę, nes kitaip matysite pranešimą, kad kortelė atmesta ir mokėjimas neįvyks. Daugiau informacijos klauskite savo banke.

Jeigu atsiskaitinėsite bankiniu pavedimu, atsiųskite pavedimo kopiją į [email protected] ir mes įjungsime priėjimą prie kursų.


Pas mane banko kortelė Swedbank Maestro, kaip galima atsiskaityti?

Prisiregistruokite prie VAIRAVIMO TEORIJOS KURSO čia http://ketkursai.lt/sign_up

jei jau registravotės, prisijunkite čia: http://ketkursai.lt/sign_in

tuomet pasirinkite kursą ir spauskite "Pradėti kursą". Jūsų paprašys sumokėti - reikia suvesti kortlės duomenis ir galėsite mokytis.

Dėmesio: pas Jus yra Maestro "Jaunimo" kortelė, ši kortelė neveikia atsiskaitymams internetu.


Ar baigus šį online kursą galima registruotis iškart į Regitra laikyti egzaminą? Ar dar reikės lankyti vairavimo mokyklą?

Baigti vairavimo teorijos kursą yra neprivaloma. Vairavimo teorijos egzaminą galite "Regitroje" laikyti eksternu, pasiruošę savarankiškai, t.y. baigę "online" KET kursą https://ketkursai.lt ir pasimokę spręsti testus http://www.ketbilietai.lt išlaikysite vairavimo teorijos egzaminą Regitroje.

Kurso medžiaga yra reguliariai atnaujinama pagal naujausius teisės aktus.

O praktinį vairavimo egzaminą galima laikyti tik baigus kursą vairavimo mokykloje. http://www.teises.lt/automobilio-vairuotojo-pazymejimas.html


Ar čia galima spręsti KET testus?

Čia yra vairuotojų teorijos kursai: https://ketkursai.lt

Jame yra išdėstyta visa reikalinga teorija (daug paaiškinimų, paveiksliukų ir situacijų), kurios reikia laikant varavimo egzaminus "Regitroje".

O čia yra KET bilietai ir testai: http://www.ketbilietai.lt

Daugiau kaip 1500 bilietų klausimų, sukurtų pagal naujausias KET ir VĮ „Regitra“ klausimus iš visų reikalingų temų.


Jeigu turite klausimų, parašykite mums čia
IEŠKOTI PUSLAPYJE

(function() { var cx = '005033890041424524024:kmrriobiyn8'; var gcse = document.createElement('script'); gcse.type = 'text/javascript'; gcse.async = true; gcse.src = 'https://cse.google.com/cse.js?cx=' + cx; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(gcse, s); })();