KETKURSAI vairavimo teorijos nuotolinės pamokos prieinamos keturiomis kalbomis (LT, EN, RU, UKR)

KETkursai.lt siūlo išskirtinį vairavimo teorijos kursą, kurį galima mokytis net keturiomis skirtingomis kalbomis. Ši unikali programa, tai ne tik mokymasis, bet ir nuotykis, kurio metu įsisavinsite vairavimo teorijos esmę. Pasinerti į vairavimo teorijos pasaulį dabar galite lietuvių, anglų, rusų ir ukrainiečių kalbomis.

KETKURSAI vairavimo teorijos nuotolinės pamokos prieinamos keturiomis kalbomis (LT, EN, RU, UKR)

KETkursai.lt svetainėje, pasirinkę sau prieinamą kalbą, galėsite giliau suvokti informaciją, peržiūrėti iliustracijas ir filmukus, bei žingsnis po žingsnio kaupti žinių bagažą vairavimo teorijos egzaminui. Ir tai tik pradžia – šis kursas taip pat atskleis daug papildomos informacijos, praverčiančios tiek egzaminui laikant, tiek vairuojant. Be to, stebėsite savo progresą, o išmoktą medžiagą galėsite pasitikrinti bet kuriuo metu.

Vairavimo teorijos mokymosi programa

Vairavimo teorijos mokymosi programa (KETkursai.lt) – tai vairavimo mokymo teorijos kursas su pavyzdžiais, nuotraukomis ir filmukais. Jame yra visa informacija, kurios reikia pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui VĮ „Regitroje“.

Gausios iliustracijos, pavyzdžiai ir filmukai leidžia greičiau įsisavinti informaciją bei ją įsiminti. Teorijos kurse yra daug papildomos informacijos, kurios gali prireikti laikant vairavimo egzaminą bei vairuojant. Pavyzdžiui, šiame kurse rasite kaip gauti vairuotojo pažymėjimą, pasiruošti praktikos egzaminui bei paruošti eksploatacijai savo automobilį ar motociklą.

Vairavimo teorijos pamokos net keturiomis kalbomis

Vairavimo teorijos pamokos net keturiomis kalbomis

KETkursai.lt svetainės apačioje rasite kalbų pasirinkimą, kuris leis informaciją ir naudingus patarimus skaityti net keturiomis kalbomis: lietuvių, rusų, anglų, ukrainiečių.

Mokykitės ten kur jums patogu

Mokykitės ten kur jums patogu

Didžiulė nauda – galimybė mokytis ten, kur ir kada jums patogu.

Šia programa galite pasiruošti AM, A1, A2, A, B1, B kategorijų egzaminams.

Programoje pateikiama daugybė papildomos informacijos, kurios nėra Kelių eismo taisyklėse ir kituose įstatymuose.

Taip pat užsisakydami KETkursai.lt mokymo programą, ne tik įgysite teorinių žinių, bet ir gausite 3 dienas nemokamam KETbilietai.lt puslapio testų sprendimui.

Vairavimo teorija tampa artimesnė nei bet kada anksčiau – išbandykite KETkursai.lt ir atraskite visiškai naują mokymosi patirtį!

Kaip registruotis ir mokytis, galite rasti čia.

Driving theory lessons online >

Уроки теории вождения онлайн >

Post Navigation

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.